Tiimimme on juuri sinua varten!

Mielestämme pakkaus on ennen kaikkea viestintäkeino, jonka jokaisen osan pitäisi kertoa omaa tarinaansa, sitä, mitä valmistaja ja visionääri haluaa.
Tavanomaisen yritystoiminnan lisäksi olemme sosiaalinen yritys. Yhteiskunnalliseen toimintaamme kuuluu sellaisten projektien tukeminen, joiden tavoitteena on lisätä ymmärrystä ympäristöstä ja välittämistä luonnosta.
Vastaammme erilaisiin haasteisiin ja rakennamme yhdessä tietä kohti pienempiä jätemääriä ja parempaa tulevaisuutta! Olemme aina valmiina auttamaan kumppaneitamme ja etsimään yhdessä parhaat ratkaisut.

Sergei Mjasnõh
Myyntijohtaja
sergei@mixpack.ee
+372 53 80 68 76

Maksim Eriksson
Myyntijohtaja
maksim@mixpack.ee
+372 58 40 06 04

Yan Zapadinski
Markkinointijohtaja
yan@mixpack.ee
+372 56 24 84 82

Bruno Pärn
Kirjanpitäjä
bruno@mixpack.ee
+372 56 05 75 37

Anna Rozenberg
Markkinoinnin projektipäällikkö
Anna.rz@mixpack.ee
+372 51 74 352

Jelena Podvalnaja
Myyntijohtaja
jelena@mixpack.ee
+372 53 43 08 02

Merilin Saalits
Ostopäällikkö
merilin@mixpack.ee
+372 56 05 75 37

Anita Gavare
Myyntijohtaja
anita@mixpack.ee
+371 25 30 72 15

Igor Kurlykov
Logistiikkapäällikkö
igor@mixpack.ee
+372 56 05 75 37

Santa Ezīte
Ostoasiantuntija
santa@mixpack.ee 
+371 29552207 

Oļegs Freijers
Sales Manager
olegs@mixpack.ee
+371 295 23 033

Aleksei Gavrilov
Myyntijohtaja
aleksei@mixpack.ee
+372 5350 5730

Aleksandr Zharikov
Varastopäällikkö
aleksandr@mixpack.ee
+372 560 57537

Liina Lonn
Myyntiavustaja
liina@mixpack.ee
+372 560 57537