BIOLAGUNEVAD ÜHEKORDSED NÕUD JA PAKKEMATERJALID

Green Tree tootesari (7)

Kiirtoidu pakendid (6)

Kraft tootesari (16)

Külmade jookide topsid (34)

Kuumade jookide topsid (40)

BIOLAGUNEVAD KOTID, PAKENDID, TOPSID, TALDRIKUD JA TEISED TOOTED

Hot
Kinni

Toidu karp kartongist 1500 ml (19,5 x 14 x 5 cm), nr 2. 280 tk.

72.79  / Pakk
Lisa korvi
Hot
Kinni

Ajalehe prindi kujundusega koonusekujuline tasku. 1000 tk.

60.06  / Pakk
Lisa korvi
Hot
Kinni

215 x 215 mm taaskasutatud kraft paberist lame kott. 1000 tk.

13.29  / Pakk
Lisa korvi
Hot
Kinni

304 x 304 mm taaskasutatud kraft paberist valge lame kott- 204423S. 500 tk.

19.09  / Pakk
Lisa korvi

Vegware ühekordsed biolagunevad nõud - koos rohelise, plastikuvaba tuleviku poole!

Ühekordsed biolagunevad nõud, taaskasutatavatest või ümbertöödeldud materjalidest ning taimedest valmistatud pakendid – kõik see on Vegware – unikaalne ettevõte, mis hakkas innovatiivset tehnoloogiat kasutama ennekõike looduse kaitsmise nimel. Kogu Vegware’i toodang laguneb täielikult 8-12 nädalaga.  

Keskkonnateadlikkus ning selle eest hea seismine on järjest rohkem iga tarbija südameasjaks saamas. Iga ettevõte, kes neid selles aidata püüab, võidab palju lojaalseid kliente. Vegware teeb HoReCa ettevõtete elu lihtsaks – ühekordsed sööginõud sobivad kõiksugu seltskondlikele peoõhtutele ning hetkedesse, kus takeaway kõhutäide esindatud on. Toiduhügieeni järgimine ei pea enam plastikuga keskkonna reostamise arvelt tulema.   

Ökoloogiline eluviis pole veel enne nii kerge ja mugav olnud! 

Mixpack on brändi ametlik esindaja Eestis, Lätis ja Leedus, aidates Vegware’i toodangut HoReCa segmendis levitada. Pöörduge julgelt meie poole – koos teeme maailma paremaks ja puhtamaks!  

LIITU UUDISKIRJAGA

Vegware ametliku edasimüüja sertifikaat Balti riikides – see on meie uhkus!

Vegware toodab täielikult biolagunevaid toidu pakkematerjale. See on esimene ja ainus omalaadne ettevõte, mis on esindatud viies maailmajaos.   

Mixpack on Vegware ametlik esindaja Balti riikides. Seda kinnitab Vegware’i asutaja ja CEO Joe Frankeli poolt alla kirjutatud Vegware’i sertifikaat.  

Koos Vegware’ga puhtama looduse ja tuleviku poole püüdlemine on meie jaoks au ja privileeg.

Keskkonna eest hoolitsemine koos Vegware’ga

Vegware – biolagunevate kaupade tootja 2006. aastast. Vegware ühekordsed lauanõud ja pakendid on valmistatud taaskasutatavatest või ümbertöödeldud taimsetest materjalidest. Kogu toodangut võib utiliseerida koos toidujäätmetega. Selline tootmisviis ei tekita keskkonnale vähimatki kahju. Ettevõtte iga tegevus on suunatud looduse säilitamisele ja ökoloogiliste väljakutsete efektiivsele ja praktilisele lahendamisele.  

Vegware uuendas hiljuti kõikide oma toodete välisilmet, et anda Teie toitudele ja jookidele veelgi kaunim välimus, samal ajal brändi põhisuunise – keskkonnasäästlikkuse – sõnumit veelgi paremini edasi kandes. Vegware on ainus ökopakend, mida Teie ettevõte vajab!