Ühekordsed komposteeritavad ja biolagunevad nõud ja pakendid

Enimmüüdud tooted

Vegware ühekordsed komposteeritavad nõud - koos rohelise, plastikuvaba tuleviku poole!

Ühekordsed komposteeritavad nõud, taaskasutatavatest või ümbertöödeldud materjalidest ning taimedest valmistatud pakendid – kõik see on Vegware – unikaalne ettevõte, mis hakkas innovatiivset tehnoloogiat kasutama ennekõike looduse kaitsmise nimel. Kogu Vegware’i toodang laguneb täielikult 8-12 nädalaga.  

Keskkonnateadlikkus ning selle eest hea seismine on järjest rohkem iga tarbija südameasjaks saamas. Iga ettevõte, kes neid selles aidata püüab, võidab palju lojaalseid kliente. Vegware teeb HoReCa ettevõtete elu lihtsaks – ühekordsed sööginõud sobivad kõiksugu seltskondlikele peoõhtutele ning hetkedesse, kus takeaway kõhutäide esindatud on. Toiduhügieeni järgimine ei pea enam plastikuga keskkonna reostamise arvelt tulema.   

Ökoloogiline eluviis pole veel enne nii kerge ja mugav olnud! 

Mixpack on brändi ametlik esindaja Eestis, Lätis ja Leedus, aidates Vegware’i toodangut HoReCa segmendis levitada. Pöörduge julgelt meie poole – koos teeme maailma paremaks ja puhtamaks!  

LIITU MIXPACK UUDISKIRJAGA

Keskkonna eest hoolitsemine koos Vegware’ga

Vegware – ökopakendite tootja 2006. aastast. Vegware ühekordsed lauanõud ja pakendid on valmistatud taaskasutatavatest või ümbertöödeldud taimsetest materjalidest. Kogu toodangut võib utiliseerida koos toidujäätmetega. Selline tootmisviis ei tekita keskkonnale vähimatki kahju. Ettevõtte iga tegevus on suunatud looduse säilitamisele ja ökoloogiliste väljakutsete efektiivsele ja praktilisele lahendamisele.  

Vegware uuendas hiljuti kõikide oma toodete välisilmet, et anda Teie toitudele ja jookidele veelgi kaunim välimus, samal ajal brändi põhisuunise – keskkonnasäästlikkuse – sõnumit veelgi paremini edasi kandes. Vegware on ainus ökopakend, mida Teie ettevõte vajab!   

Kliendid Kiidavad

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Milliseid tooteid te müüte?

Meie tegevusalaks on mitmekülgse ühekordse nõude ja toidupakendite müük. Meie valikus on komposteeritavad pakendid, paberist ja pappist pakendid ning muud pakendimaterjalid toidu ja jookide pakendamiseks.

Kuidas saan tellimust esitada?

Tellimuse esitamiseks minge lihtsalt meie kataloogilehele, valige vajalikud ühekordsed pakendid ja ühekordne nõu restoranidele ja toitlustusasutustele, lisage need ostukorvi ja järgige tellimislehel olevaid juhiseid.

Milliseid makseviise te aktsepteerite?

Me aktsepteerime erinevaid makseviise, sealhulgas krediit- ja deebetkaardid, elektroonilised rahakotid ja pangaülekanded. Üksikasjaliku teabe makseviiside kohta leiate tellimislehelt.

Millised on tarneajad?

Tarneaeg sõltub teie asukohast ja valitud tarneviisist. Tavaliselt võtab tarne aega mõnest päevast kuni mitme nädalani.

Kas ma saan kaupu tagastada või vahetada?

Jah, me võtame vastu tagastusi ja vahetusi vastavalt meie tagastuspoliitikale. Kui kaup on saabunud kahjustatuna või ei vasta teie ootustele, võtke palun ühendust meie klienditoega ja me aitame teil tagastust või vahetust korraldada.

Kas teil on suurte tellimuste jaoks allahindlusi?

Allahindlused on saadaval kohe pärast ettevõttekliendi staatuse registreerimist. Võtke meiega ühendust, et saada lisateavet meie eripakkumiste kohta teie ettevõttele.

Kuidas ma saan teie klienditoega ühendust võtta?

Te võite võtta meiega ühendust e-kirja, veebisaidil oleva tagasiside vormi või telefoni teel. Meie spetsialistid on alati valmis aitama teil sobivaid pakendeid ja ühekordset nõudlust valida.

Kus ma saan teada uutest saabumistest ja pakkumistest?

Uute toodete ja pakkumiste kohta teadete saamiseks tellige meie uudiskiri ja jälgige meie sotsiaalmeediat. Me uuendame regulaarselt teavet meie toodete ja eripakkumiste kohta.

Kas te saadate kaupu väljaspool riiki?

Jah, me teostame rahvusvahelist tarne. Lisateavet välismaale saadetavate tarnekohta leiate tellimislehelt.

Mida teha, kui tekib muid küsimusi?

Kui teil on muid küsimusi meie ühekordsete pakendite, toidu- ja joogipakendite, komposteeritavate pakendite või toidu pakendamise lahenduste kohta, siis võtke julgesti ühendust meie klienditoega. Oleme alati valmis teid aitama!

Milliseid ühekordseid nõusid ja pakendeid te müüte?

Me pakume erinevat tüüpi ühekordseid nõusid ja pakendeid, sh:

Ühekordne nõu restoranidele ja toitlustusasutustele.
Toidu ja jookide pakendid.
Komposteeritavad pakendid.
Paberist ja pappist pakendid.
Pakendusmaterjalid.
Me püüame rahuldada erinevate klientide vajadusi, pakkudes mitmekülgset valikut toidu pakendamise mugavaks ja keskkonnasõbralikuks muutmiseks.

Ühekordne nõu restoranidele ja toitlustusasutustele.

Toidu ja jookide pakendid.
Komposteeritavad pakendid.
Paberist ja pappist pakendid.
Pakendusmaterjalid.
Me püüame rahuldada erinevate klientide vajadusi, pakkudes mitmekülgset valikut toidu pakendamise mugavaks ja keskkonnasõbralikuks muutmiseks.

Milliseid ühekordse nõude kaubamärke te pakute?

Me pakume laias valikus ühekordse nõude kaubamärke, sealhulgas:

Vegware: See kaubamärk on spetsialiseerunud komposteeritavatele pakenditele ja toidutarvikutele, muutes selle ideaalseks valikuks neile, kes hoolivad keskkonnast.

1ea: 1ea pakub mitmekesiseid ühekordseid lahendusi, sealhulgas lauanõusid, tassi ja restoranide ja kohvikute pakendeid.
Lisaks teeme koostööd paljude teiste kaubamärkidega, et pakkuda teile parimat valikut ühekordset nõudlust ja pakendeid vastavalt teie vajadustele. Meie tooted on kvaliteetsed ja mitmekülgsed, et vastata teie ootustele.

Mis on komposteeritav ühekordne nõud?

Komposteeritav ühekordne nõud on nõude ja pakendite tüüp, mis on valmistatud biolagunevatest materjalidest ning saab laguneda kompostiks või loodusesse ilma negatiivset keskkonnamõju tekitamata. See nõude tüüp laguneb looduses, moodustades komposti, mida saab kasutada mulla väetamiseks. Komposteeritav ühekordne nõud aitab vähendada keskkonnamõju, vähendades jäätmete ja plastikujäätmete hulka, mis muidu satuvad prügilatesse või loodusesse.

Mis vahe on ühekordsel nõul ja komposteeritaval nõul?

Ühekordne nõud on tavaliselt valmistatud materjalidest, mis ei lagune looduses, näiteks plastikust või fooliumist, ning võib keskkonda saastada.

Komposteeritav nõud, vastupidi, valmistatakse biolagunevatest materjalidest, nagu tärklis või paber, ning saab komposteerida, põhjustamata keskkonnale kahju.

Keskkonnasõbralikkus:

Ühekordne nõud mõjutab sageli keskkonda negatiivselt oma lagunematu olemuse tõttu, luues prügiprobleeme ja jäätmete käitlemisega seotud väljakutseid.

Komposteeritav nõud on keskkonnasõbralikum, kuna see laguneb looduses ja ei tekita olulist kahju, kui seda korralikult utiliseerida.