[rev_slider alias=”sealing-lat-1″]
Broneerige aeg tasuta proovimiseks

Broneerige aeg tasuta proovimiseks Biopap professionaalse süsteemi roogade ohutuks, hügieeniliseks pakendamiseks ning kohaletoimetamiseks. Süsteem BIOPAP Easy koosneb BIOPAP® poolautomaatsest kiletamismasinast ja kompostitavast hermetiseerivast kilest, mis kõik koos toimivad ideaalselt.

SEADME PROOVIMINE
MIS ON BIOPAP®?

BIOPAP on professionaalne süsteem roogade ohutuks ja hügieeniliseks valmistamiseks, pakendamiseks, termokiletamiseks ja väljastamiseks nii kohapealt kaasaostmiseks kui kohaletoimetamiseks. Tänased restoranimudelid pakuvad toitu nii kaasaostmiseks kui toimetavad nii sooje kui külmi roogi sageli ka tellijatele koju või kontorisse. Üks olulisi tingimusi on konteinerite hermeetilisus, mis tagab kohaletoimetamise ja veo käigus hügieeni ja kaitseb toitu saastumise eest.

Ettevõte BIOPAP®, kellel on nii prae- kui mikrolaineahju ja sügavkülmikusse sobivate kompostitavate konteinerite valmistamise valdkonnas ainulaadsed kogemused, on loonud lihtsa, aga professionaalse süsteemi, mis on inspireeritud suurte toitlustusettevõtete toiduveosüsteemidest. Süsteem BIOPAP®Easy koosneb BIOPAP® konteineritest, poolautomaatsest kiletamismasinast ja kompostitavast hermetiseerivast kilest, mis kõik koos toimivad ideaalselt.

BIOPAP®EASY-SYSTEM

Süsteem BIOPAP Easy on välja töötatud professionaalse süsteemina roogade valmistamiseks, pakendamiseks, termokiletamiseks ja väljastamiseks ohututes ja hügieenilistes tingimustes nii kohapealt kaasaostmiseks kui kohaleveoks.

Süsteem BIOPAP Easy koosneb BIOPAP® konteineritest, poolautomaatsest kiletamismasinast ja kompostitavast hermetiseerivast kilest, mis kõik koos toimivad ideaalselt. Restoranid, kohvikud ja tänaval kiirtoitu müüvad kioskid saavad nüüd soetada kontrollitud ja töökindlaid, kiireid ja usaldusväärseid süsteeme kvaliteetse toidu pakendamiseks, kiletamiseks ja kohaletoimetamiseks taastuvast toorainest valmistatud biolagunevates kompostitavates konteinerites. Hoole ja armastusega valmistatud hea toit väärib otsast lõpuni Itaalias toodetud ohutut ja funktsionaalset pakkesüsteemi. Ühendasime tööstustehnoloogiate ohutuse ja kiiruse komposteeritavate BIOPAP konteinerite mugavuse ja keskkonnasõbralikkusega.

image007

Lahendus BIOPAP® Easy Catering on biolagunev, kompostitav ja taaskasutatav. See vastab ringmajanduse seisukohast kõrgeimatele standarditele – hästi majandatud Euroopa metsadest pärit tooraine, tootmisprotsessi vähene keskkonnamõju ja parem jäätmekäitlus pärast kasutusaja lõppu.

BIOPAP Easy-Catering pakub 4 karpi 1 ja 2 sektsiooniga mahuga alates 441 + 654 ml kuni 1545 ml, mis võivad olla kaetud pealt kilega või suletud tugeva ühtse hermeetilise raamiga kaanega. Ei mingit kiletamismasina raami või tootmisliini vahetust. Selles ongi BIOPAP® Easy-Cateringi mõte: vahetage retsepti, vahetage karpi ja jätkake kiletamist. Teil ei ole vaja paigaldamisele aega raisata – keskenduge lihtsalt roogade valmistamisele.

image002

Kiire kiletamine

Ühe karbi hermeetilisele kiletamisele kulub umbes 2 sekundit. Päevas saab kiletada üle 200 toidu.

Hermeetiline ja hügieeniline

Kõik karbid on hermeetiliselt ja hügieeniliselt kiletatud. Karbid saab avada ainult lõpptarbija. Hügieen kohaletoimetamise käigus on tagatud.

Praktiline ja universaalne

Biopap® karpe saab teistkordselt soojendada igat tüüpi ahjudes (nii traditsioonilistes kui mikrolaineahjudes) ning säilitada külmkambris ja sügavkülmas. Neid saab hõlpsasti kasutada valmis köögitarvetena, vähendades jäätmeid ja hoides kokku pesemiselt.

Keskkonnasõbralik ja lihtne utiliseerida

Saadud taastuvatest allikatest. Biopap® komposteerub täielikult ja tänu sellele on seda lihtne utiliseerida koos biojäätmetega (sertifikaat CIC EN 13432).

Rakendussektorid:

  • Köögiviljad: värskete ja keedetud köögiviljade kiletamine.
  • Puuviljad: kuivatatud ja värskete puuviljade kiletamine.
  • Juustud: värskete, laagerdunud ja pehmete juustude kiletamine.
  • Toitlustamine: valmistoitude kiletamine suuremahuliseks toidu tarbimiseksn.
  • Deli kauplused: valmistoitude kiletamine.
  • Pasta: värske, täidisega, kuiva ja eelküpsetatud pasta kiletamine.

Võtta valmis kiletamiskomplekt rendiks
  • Nüüd ei ole vaja osta masinat, vorme, kile ja nii edasi.
  • Vali endale sobiv pakend ja me anname sulle valmis kiletamiskomplekti rendiks, just nii kauaks kui sul vaja on.

Toode Kasutamisaeg Hind (+KM)
masin + kile + kiletamisvorm 1-3 p 25
4-7 p 20
8-15 p 15
kuu 150

Kindlasti võta meiega ühendust ja meie aitame sul valida just sinu toodetele sobivaimad pakendid.