MIXPACK.EE

Oleme ökoloogiliselt puhaste ja komposteeritavate lauanõude tootja Vegware ametlikuks edasimüüjaks Balti riikides.   

Lisaks otsesele ettevõtlustegevusele tegeleme sotsiaalse ettevõtlusega, mille raames toetame erinevaid projekte, mis õpetavad loodust reostamise asemel armastama.  

Juba täna usaldavad meid järgmised Eesti HoReCa sektori esindajad – Wolt, McKenzie grupp (CHI, Chopsticks, Little India), Reval Cafe. Osaleme aktiivselt erinevatel messidel ja festivalidel.  

Ökoloogiline eluviis pole veel enne nii kerge ja mugav olnud!  Mixpack on brändi ametlik esindaja Eestis, Lätis ja Leedus, aidates Vegware’i toodangut HoReCa segmendis levitada. Pöörduge julgelt meie poole – koos teeme maailma paremaks ja puhtamaks!

Vegware ametliku edasimüüja sertifikaat!

Vegware ametliku edasimüüja sertifikaat Balti riikides – see on meie uhkus!  

Vegware toodab täielikult komposteeritavaid toidu pakkematerjale. See on esimene ja ainus omalaadne ettevõte, mis on esindatud viies maailmajaos.   

Mixpack on Vegware ametlik esindaja Balti riikides. Seda kinnitab Vegware’i asutaja ja CEO Joe Frankeli poolt alla kirjutatud Vegware’i sertifikaat.  

Koos Vegware’ga puhtama looduse ja tuleviku poole püüdlemine on meie jaoks au ja privileeg.

VEGWARE

Selle Inglismaalt pärit tulevikku suunatud brändi rahvusvahelised kontorid asuvad Suurbritannias, USA-s, Austraalias, Araabia Ühendemiraatides ja Hongkongis ning tarnevõrgustikud kogu Euroopas ja Põhja-Ameerikas.  

Vegware on ainus Suurbritannia äri, mis toodab toiduainete tarvis täielikult komposteeritavaid pakkematerjale. Kõik nõud valmistatakse iga-aastaselt taastuvatest või ümbertöödeldud materjalidest. Kuna kogu toodang on komposteeritav, tagastatakse see pinnasesse 8-12 nädala jooksul, mil toodang täielikult laguneb.  

Vegware edu võti on kõrged kvaliteedistandardid, innovatsioon ja dünaamiline areng. Konkurentidest eristume ergonoomilise kujunduse ja kõrge kvaliteedi poolest!

354
Rahulolevad kliendid
275
Lõpetatud projektid
15
Meie meeskond
4
Esindused
255
CO2 kalkulaator
156
Päästetud puud

Toodetud taastuvast või taaskasutatud materjalist.

Vegware toodab keskkonnasõbralikke pakendeid alates 2006. aastast.

Meie lauanõud ja pakendid koosnevad taastuvast või taaskasutatavast materjalist ning nende käitlemine toimub koos toidujäätmetega. Meie tootmismeetodid ei kahjusta ühelgi viisil keskkonda.