ERILINE TOPS JÕULUDEKS

info@mixpack.ee

+ 372 560 57537

HEATEGEVUSLIK LASTE JOONISTUSVÕISTLUS

“ERILINE TOPS JÕULUDEKS”

Jõulud on imede ja soovide täitumise aeg. Selle maagilise püha puhul anname erivajadustega lastele võimaluse saada disaineriks ja näha nende kujundusi jõulutassidel erinevates Läti ja Eesti asutustes. HoReCa esindajatele anname võimaluse initsiatiivi toetada ja saada kaunid jõuluteemalised ühekordsed topsid, mis külastajaid rõõmustavad.

Igalt müüdud tassilt läheb 1 sent erivajadustega laste toetuseks.

Konkursi käivitavad Eesti mittetulundusühing “Special World”, Vivere kool ja “Downi sündroomi Läti selts” koostöös keskkonnasõbralike pakendite levitajaga number 1 – Mixpackiga.

Konkursi raames joonistasid lapsed topsidele pilte. Joonistused on postitatud allpool, avatud hääletuse käigus saab hääletada oma lemmik joonistuse poolt – märkige see lihtsalt südamega.


Hääletamiseks lisage pildile süda.

Hääletada saab ainult ühe korra.

Jaroslav (16-aastane)

Erika (17-aastane)

Nastya (10-aastane)

Eva (15-aastane)

Eva (15-aastane)

Arseny (15-aastane)

Anna (11-aastane)

Alisa (15-aastane)

Erik (9-aastane)

Erik (9-aastane)

Timur (10-aastane)

Timur (9-aastane)

Timur (9-aastane)

Sasha K. (9-aastane)

Sasha D. (9-aastane)

Nika (10-aastane)

Nastja (10-aastane)

Eva (9-aastane)

Damir (10-aastane)

Benjamin (9-aastane)

Nicole (13-aastane)

Nikolai (14-aastane)

Lisa (15-aastane)

Kirill (13-aastane)

Dasha (12-aastane)

Arina (16-aastane)

Kristaps (23-aastane)

Kristaps (23-aastane)

Walter (10-aastane)

Tom (5-aastane)

Harald (7-aastane)

Alise (6-aastane)

Alise (6-aastane)

Hääletamine kestab kuni 31.07.2024. Selle tulemusena valitakse välja igast riigist 2 joonistust, mis kaunistavad keskkonnasõbralikke tasse. Tassid on laialdaselt saadaval kauplustes ja jaemüügipunktides Lätis ja Eestis. Osa müügist saadavast tulust annetatakse erivajadustega laste toetuseks.

Kas teil on oma restoran või kohvik? Kas soovite algatust toetada ja saada oma sortimenti selle aasta kõige südamlikumad tassid?

Pakkumise saamiseks jätke oma kontaktid. Seoses suure huviga viimase kampaania vastu plaanime toota suure partii, et hind oleks võimalikult soodne.

Vormi täitmine ei kohusta millekski. Saadame teile lihtsalt pakkumise, kui hinnad ja tasside kujundused on teada. Kui tasside järele on suur nõudlus, siis eelistatakse ettevõtteid, kes on siia kontaktid jätnud.

  Eelmise kampaania disainid teemal “Minu eriline Eesti”

  PROJEKTI KORRALDAJAD

  Mixpack

  Mixpack.ee on Baltimaade suurim biolagunevate pakendite turustaja number 1. Ettevõte on tegutsenud aastast 2016 ja pakub turul kõige laiemat valikut keskkonnasõbralikke lauanõusid. Mixpacki missiooniks on muuta keskkonnasõbralikud pakendid võimalikult kättesaadavaks igat tüüpi ettevõtetele.

  Eriline maailm

  “Eriline maailm” on mittetulundusühing, mis toetab erivajadustega lapsi kasvatavaid peresid. “Special World” on tegutsenud alates 2014. aastast ja tänaseks kuulub selle vanemate klubisse üle neljasaja pere. “Erilise maailma” vabatahtlikud pakuvad infotuge ja abistavad peresid, kes kasvatavad erivajadustega ja terviseprobleemidega lapsi.

  Vivere erakool

  Vivere kool on eriline erakool, kus lapsi õpetatakse riikliku ja riikliku lihtsustatud õppekava järgi, pakutakse individuaalset tuge. Koolis on loodud selline õpikeskkond, kus õpilastele pööratakse erilist tähelepanu, suheldakse individuaalselt ja õpilased tunnevad õppimisest rõõmu.

  Dauna sindroms Latvija

  Downi Sündroomi Läti selts on Lätis asuv mittetulundusühing, mis toetab Downi sündroomiga lapsi kasvatavaid peresid. Selts tegeleb ka haridustegevusega, heategevusürituste ja pereürituste korraldamisega. Dauna Sindroms Latvija püüab oma tegevusega laiendada Downi sündroomiga inimeste ja nende perede võimalusi elada täisväärtuslikku elu.